Hakkımızda

Hakkımızda

2012 yılından beri “Havalandırma sektöründe ki en son yenilikleri kullanarak müşterilerine dünya standartlarında çözümler sunmak” ilkesiyle yola çıkan Tekniksan Havalandırma, geçen 4 yıllık süreçte Türkiye’nin, en büyük havalandırma firmalarından biri olmayı başarmıştır.

 

Taşeron ve Teknik ekibiyle ile günün belirli iş saatleri arasında destek operasyonunu sürdüren ve sürekli Ar-Ge politikası ile kendine misyon edinmiştir.

Teknikan Havalandırma sağlıklı ve temiz koşullarda daha iyi verimli bir şekilde çalışmanıza olanak sağlamaktadır. Sanayi, Endüstri, Hastane, Sinema Salonu, Ofis, Lokanta ve Restorantlar vb. bir çok alanda hizmetlerimize devam etmekte olup. Profesyonel bu süreçte işimizin arkasında olup servis hizmetlerimize bakım ve onarım hizmetlerimize devam etmekteyiz.

Sizlere daha iyi hizmetler verebilmek için, elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

Kalite Politikamız

  • Müşteri isteklerini tam olarak belirlemek, kalite, fiyat, termin sürelerine uygun şekilde çalışarak müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde sağlamak.
  • Üretimde ve hizmette Kalite Yönetim Sistemine bağlı olarak planlı çalışma ve eğitimler sonucunda sürekli gelişimi sağlamak.
  • İşçi sağlığı ve iş güvenliği kurallarına uygun bir çalışma ortamı sağlayarak iş kazalarını minimum düzeyde tutmak.
  • İşletme performansını maksimum düzeyde tutmak.
  • Tüm kaynaklarımızı verimli bir şekilde kullanarak, müşterilerimize yüksek kalitede ürünler sunmak.
  • Firma Kalite hedeflerine ulaşmak için her alanda sürekli iyileştirme ve geliştirme çalışmaları ile beraber, uluslararası Kalite Yönetim Sistem Standardı olan TS EN ISO 9001:2008’e göre sistemimizi devam ettirmek.

Back to Top